Ofisimiz Ankara’nın en merkezi alanlarından Kavaklıdere semtindedir.

Vajinismus ve diğer cinsel sorunlardan dolayı destek almak isteyen hastalarımız ofisimize otobüs garından, tren istasyonundan ve havaalanından rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

ULAŞIM
AŞTİ otobüs garında indikten sonra müessesemize iki türlü ulaşım mümkündür. Direkt taksiye binerseniz ortalama olarak 15-20 dakikalık bir mesafedeyiz. Veya AŞTİ içinden metroya binerek Ankara’nın merkezi Kızılay’a rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kızılay’dan Tunus Caddesi yönünde taksiye binerseniz ortalama 5 dakikalık bir sürede ofisimizde olabilirsiniz. Taksiciye Tunus Caddesi No: 48 Kavaklıdere adresini söylemelisiniz.

Müessesemiz Tunus Caddesi’ndeki Dünya Göz Hastanesi’nden yaklaşık 300 metre kadar ileridedir.

2) Tren Garından ulaşım:
Eskişehir ve Konya’dan gelecek hastalarımıza hızlı tren ile ulaşımı öneririz.  Hatta Bursa’dan gelecek olan vajinismus hastalarımız Eskişehir’e kadar otobüs, Eskişehir’den Ankara’ya hızlı tren kombine biletlerini TCDD istasyonlarından alarak ortalama 4 saat içerisinde tarafımıza ulaşabilirler.

Tren istasyonunda indikten sonra taksi ile 10-15 dakikalık bir mesafedeyiz. Tren Garından belediye otobüsüne binerseniz kliniğimize yakın bir civarda inerek kısa bir yürüyüş ile müessesemize ulaşabilirsiniz. Direkt taksi ile gelmeniz daha makul olacaktır.

3)  Havaalanından ulaşım:
Havaalanı şehir merkezi dışında olup, müessesemize ortalama 37 km’dir. Direkt taksi ile gelmeniz maliyetli olabilir. Dilerseniz havaalanında HAVAŞ otobüsüne binip, Ulus Terminali’nde inebilirsiniz. Ulus terminalinden taksi ile yaklaşık 10 dakikalık mesafedeyiz. Taksiciye Tunus Caddesi No: 48 Kavaklıdere adresini vermeniz yeterli olacaktır.

4)  Özel Oto ile ulaşım:
Eskişehir, İstanbul, Samsun veya Konya yolundan geldiğinizde Kızılay levhalarını izleyerek Kızılay’a gelebilirsiniz. Kızılay’dan Tunus Caddesi’ne çıkmalısınız. Orada yol tarifi almanızı öneririz. Müessesemiz Rixos Hotel ve Dünya Göz Hastanesi’ni geçtikten sonra  ortalama 300 metre ileridedir. Tunus caddesini çıkarken benzin istasyonunu geçtikten sonra  50 mt kadar ileride sağ koldayız.

Vajinismus için tedaviye gelen hastalarımıza konaklama konusunda da destek sağlamaktayız. Bu konuda sekreterliğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.