Vajinismus tedavisi için İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteren kliniklerimize başvurmayı düşünen şehir dışı – yurt dışı hastalarımız, gelmeden bir hafta önce 0(850) 303 2000 numaralı ücretsiz hattımızı arayarak randevu ve konaklama desteği hakkında bilgiler alabilirler.

Tüm kliniklerimiz bulundukları şehrin merkezi bir bölgesinde, farklı ulaşım seçenekleri ile kolayca ulaşılabilecek noktalarda yer almaktadır.

Tedaviye Şehir Dışından/Yurt Dışından Gelecekler İçin İletişim Bilgileri

Vajinismus ya da diğer cinsel problemlerin tedavisi için yurt dışından veya şehir dışından gelmeyi düşünen hastalarımız; tedaviler ve ücret bilgilerinin yanı sıra, ulaşım ve konaklama seçenekleri konusunda da bilgi almak için aşağıdaki numaraları diledikleri zaman arayabilirler:

  • İstanbul: 0(212) 225 15 00,
  • İzmir: 0(232) 422 43 72,
  • Ankara: 0(312) 426 85 25.

Tedavi seanslarınız, sizin gidip gelme durumunuza göre ayarlanacaktır. Vajinismus tedavisi süresince adetsiz bir dönemde olmalısınız. Eğer ki randevu tarihiniz adetiniz ile çakışıyorsa, bize bildirdiğiniz takdirde, güvenilir bir ilaçla adetiniz ileriye çekilebilir.

Cinsel bir problem nedeniyle hekime gelmenin yarattığı sıkıntıları bilmekteyiz. Ancak emin olun ki; yalnızca randevu alarak görüşmek için başvurmanız bile çözümün %50’si demektir. Tedavilere lütfen oldukça rahat ve kendinize güvenerek gelin. Herkesin yendiği bu problemi siz de aşabilirsiniz.