Vajinismus TedavisiVAJİNİSMUS TEDAVİSİCinselliği Ertelemeyin! ÖzğürleşinMenü

Yasal Uyarı

www.vajinismusmerkezi.com web sitesinin tamamı en son bilimsel bilgi ve veriler doğrultusunda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist Dr. Süleyman ESERDAĞ tarafından hazırlanmıştır.

Sitenin amacı ise başta vajinismus problemi olmak üzere cinsel işlev problemlerine sahip kişi veya çiftlere durumları ile ilgili güncel bilgiler vermek, kendilerini aydınlatmaktır. Sitede verilen bilgilere bakılarak tedavilerin uygulanılması önerilmez. Tedavi etme görevi hekimlere aittir.

www.vajinismusmerkezi.com web sitesi basılı yayın olarak koruma altındadır. Site içinde yer alan tüm yazı ve görseller, sitenin sahibi ve yöneticisi Dr. Süleyman Eserdağ’a aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanımı durumunda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Böyle bir durumun tespitinde her türlü kanuni hakkımız saklıdır ve MUTLAKA hukuki yollardan hak talebinde bulunulacaktır.

Site ile ilgili tüm haklar; sitenin yazarı, düzenleyicisi ve geliştiricisi Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ’a aittir.

Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiCinselliği Ertelemeyin! Özğürleşin
0850 303 2000