Vajinismus TedavisiVAJİNİSMUS TEDAVİSİCinselliği Ertelemeyin! ÖzğürleşinMenü

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Ankara’da doğdu. 2004 yılında Karabük Anadolu Lisesi’nden, 2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasına başlayarak 2015 yılında ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu.

2015-2017 yılları arasında Ağrı Devlet Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışarak Devlet Hizmet Yükümlülüğünü tamamladı. Ardından 1 sene özel bir hastanede Kadın Doğum Uzmanı olarak çalıştı.

İhtisas yaptığı yıllardan itibaren cinsel fonksiyon bozuklukları üzerine araştırmalar yapan ve eğitimler alan Dr. Burcu Akdağ Özkök, özellikle kadın cinsel sağlığı; vajinismus problemi, cinsel isteksizlik, anorgazmi (orgazm olamama) sorunları ve ağrılı cinsel ilişki (disparoni) üzerine pek çok hastaya profesyonel destek sağladı.

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök 2019 yılında Hera – İstanbul ailesine katıldı.

Dr. Burcu Akdağ Özkök Avrupa Cinsel Sağlık Topluluğu (ESSM) (European Society of Sexuel Medicine) tarafından verilen eğitimleri tamamladı ve 2020 yılında girdiği sınavda başarılı olarak Cinsel Tıp Avrupa Board Diploması'na ('Fellow') sahip cinsel terapist ünvanını aldı.

Dr. Özkök vajinismus tedavisi başta olmak üzere kadın ve erkeklerdeki cinsel problemler; ağrılı cinsel ilişki, orgazm problemleri, cinsel isteksizlik ile kadınlarda genital bölgenin cerrahi ve cerrahi olmayan estetik ameliyatları, genital bölge lazer ve radyofrekans uygulamaları ile ilgili hasta kabul etmektedir.

Aynı zamanda Fonksiyonel Tıp alanında eğitici pozisyonunda olan Dr. Özkök, bu alanda da hastalarına danışmanlık vermektedir.

Evli ve 1 çocuk annesi olan Dr. Burcu Akdağ Özkök ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiCinselliği Ertelemeyin! Özğürleşin
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.