Vajinismus TedavisiVAJİNİSMUS TEDAVİSİCinselliği Ertelemeyin! ÖzğürleşinMenü

Op. Dr. Ceren Katar Yıldırım

Op. Dr. Ceren Katar Yıldırım

Op. Dr. Ceren Katar Yıldırım Malatya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta, lise öğrenimini Sivas Fen Lisesi’nde tamamladı. 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 4. olarak bitirdi ve üniversite yönetimi tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başladığı ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasını 2016 yılında başarıyla tamamlayarak ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu. Mecburi hizmetini Kahramanmaraş Elbistan İlçe Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Daha sonra atandığı Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevine devam etti.

Uzmanlık eğitiminin ilk yıllarından itibaren kadınlarda cinsel fonksiyon bozuklukları ve genital estetik alanları ile özel olarak ilgilenmeye başladı. Bu konuda pek çok cerrahi girişimi hastalarına başarı ile uyguladı. Op. Dr. Ceren Katar Yıldırım 2020 yılından itibaren HERA ANKARA ailesine katıldı. Halen Ankara Kavaklıdere’deki kliniğinde hastalarını kabul etmektedir.

Özel çalışma alanları vajinismus başta olmak üzere kadınlardaki tüm cinsel problemler; cinsel ilişkide ağrı (disparoni),orgazm ve cinsel haz problemleridir.

Ayrıca labioplasti (iç dudak estetiği),vajinoplasti (vajina daraltma),perineoplasti, genital yağ transferi, lazerle vajinal daraltma, lazerle genital bölge renk açma, genital PRP uygulama alanlarıdır.

Dr. Ceren Katar Yıldırım aynı zamanda, HERA Vajinismus Tedavi Derneği ile ISAGSS (Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Derneği) aktif üyesidir.

Evli ve bir çocuk annesi olan Op. Dr. Ceren Katar Yıldırım, ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Literatürde ulusal ve uluslararası yayınları mevcuttur.

Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiCinselliği Ertelemeyin! Özğürleşin
0530 763 34 00
Bu web sitesi, web sitemizin kalitesini artırmak için istatistikler oluşturmak amacıyla veri toplamak için tanımlama bilgileri kullanır. Aşağıdaki butonlara tıklayarak veya Çerez Politikası sayfasını ziyaret ederek çerezlerimizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Herhangi bir seçim yapılmaması durumunda varsayılan "izin yok" seçeneği geçerlidir ve reddetme kullanıcı deneyiminizi sınırlamaz.