Vajinismus TedavisiVAJİNİSMUS TEDAVİSİCinselliği Ertelemeyin! ÖzğürleşinMenü

Op. Dr. Mazhar Eserdağ

Op. Dr. Mazhar Eserdağ

Op. Dr. Mazhar ESERDAĞ, 1982 yılında Manisa Lisesi'nden, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olmuştur. 1988 – 1990 yıllarında Devlet Hizmet Yükümlülüğünü Muş’ta İl Sağlık Müdür Yardımcılığı yaparak tamamladıktan sonra tayin olduğu Manisa Devlet Hastanesinde Acil Servis hekimliği ve Hemodiyaliz Sorumlu Hekimliği görevlerinde bulunmuştur.

İhtisasını 2004-2009 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi’nde tamamlamış. Bundan sonra da Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi, Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi ve İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde uzman hekim olarak çalışmıştır.

Dr. Mazhar Eserdağ 2012 yılında Manisa Devlet Hastanesi’ne tayin olmuştur. Kasım 2012 de Manisa Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanmıştır. 2 yılı aşkın süre Başhekimlik görevini sürdüren Dr. Eserdağ, Ocak 2015’te Manisa ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı görevine atanmıştır.

Dr. Mazhar Eserdağ 2013 yılından bu yana vajinismus tedavileri başta olmak üzere cinsel fonksiyon bozuklukları üzerine çalışmaktadır. Bu konuda çeşitli eğitimlere katılmıştır. HERA Vajinismus tedavi Eğitim ve Araştırma Derneği kurucu üyesidir.

Dr. Mazhar Eserdağ 2016 yılında İspanya’nın başkenti Madrid’de girdiği sınavlardan başarılı olarak Avrupa Cinsel Tıp Derneği (ESSM) tarafından ‘Cinsel Terapist Fellow’ (Akademi üyesi) unvanını kazandı. Bu konuda Avrupa’daki sayıı hekimlerden birisi oldu.    

Dr. M. Eserdağ 2018 yılında TC Sağlık Bakanlığı İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversite’sinden Hipnoterapi eğitimleri alarak Hipnoterapist sertifikası sahibidir. Yine, 2018 yılında TC Sağlık Bakanlığı İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversite’sinden Akupunktur tedavileri üzerine eğitimler alarak Akupunkturist oldu.   

Dr. Mazhar Eserdağ hipnoterapi ve akupunktur tedavilerini vajinismus tedavilerinde yoğun şekilde uygulamaktadır. Dr. Eserdağ evli ve 2 çocuk babasıdır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Hastalarını halen, İzmir Alsancak’taki muayenehanesinde kabul etmektedir.

Merkezimiz HakkındaVajinismus TedavisiCinselliği Ertelemeyin! Özğürleşin
0850 303 2000